Бурштинська ТЕС забезпечена вугіллям для роботи в ОЗП

ДТЕК Бурштиська ТЕС активно готується до посилених навантажень в осінньо-зимовий період

Суспільствоновини компанії, 2 жовтня 2015, 12:20 508 0

30 вересня тут відбулася зустріч всіх директорів теплових електростанцій України на чолі з заступником міністра енергетики та вугільної промисловості України Олександром Светеліком. Учасники проаналізували поточний стан енергопідприємств та окреслили напрямки оптимізації їх роботи.

Тим часом на самій ДТЕК Бурштинській ТЕС активно йдуть ремонти енергоблоків. З 12-ти вже відремонтовано 7, зараз триває капітальна реконструкція 6-го енергоблоку. Тут полагодять котел, турбіну, електротехнічне обладнання, а також – електрофільтр, що дозволить знизити викиди золи в атмосферу. Завдяки цим змінам потужність енергоблоку підвищиться з 175 до 185 МВт.

«Наразі триває капітальний ремонт у 6-му блоці, це масштабна робота, яка дозволить працювати з номінальними характеристиками принаймні ще 5 років. Також нам ще залишиться відновити 3 енергоблоки. Тобто, до кінця року ми відремонтуємо усі блоки Бурштинської ТЕС і відтак матимемо повну готовність до навантажень згідно з диспетчерським графіком» — говорить головний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС В'ячеслав Селіванов.

Варто зазначити, що Бурштинський енергоострів має важливе значення для енергетики як регіону, так і країни в цілому — адже він забезпечує електроенергією 3 мільйонів мешканців Західної України. Тому, крім модернізації, станція активно поповнює запаси палива. Тут використовують виключно українське вугілля газової групи, що добувається з Донбасу та Львівсько-Волинського вугільного басейну — станом на 1 жовтня його запаси складають 228 тисяч тон. До того ж, Сергій Куріленко, заступник директора з генерації ДТЕК Енерго, зазначив, що компанія докладає всіх зусиль для поставки на станції  необхідного розтопочного палива - мазуту.

Начальник управління моніторингу за дотриманням стандартів операційної безпеки ДП НЕК Укренерго, Михайло Михайлов, високо оцінив ефективний рівень оптимізації робочих процесів та заміни обладнання на ДТЕК Бурштинська ТЕС. «Ми щасливі, що присутні на одній з передових станцій України. Три роки тому вже тут були, і бачимо ті результати, яких досягнув колектив завдяки своїй наполегливості та безаварійній роботі. Наше управління моніторить ситуацію щодобово, тому повинен сказати, що тут найвища готовність до навантажень – як з експорту, так і з роботи на об’єднану енергосистему України восьмим та дев’ятим блоками». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук