Бюджетні виплати вугільним підприємствам скоротилися майже втричі

ЕкономікаО.Г., 18 листопада 20141460

Бюджетні виплати вугільним підприємствам у зв'язку з припиненням їх перерахування на захоплені в Донецькій і Луганській області шахти скоротилися до ₴350 млн на місяць порівняно з приблизно ₴1 млрд у першій половині цього року.

Про це повідомив перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрій Зюков, пише «Інтерфакс».

Він нагадав, що в результаті конфлікту на Донбасі кількість підконтрольних державі шахт скоротилася з 90 до 37.

Водночас перший заступник міністра зазначив, що питома дотація на тонну вугілля суттєво зросла у зв'язку з підвищенням середньої собівартості його видобутку, оскільки на захоплених територіях Донбасу були розташовані економічно привабливіші шахти.

За словами Зюкова, якщо за підсумками першого півріччя 2014 року середня собівартість видобутку тонни вугілля на державних шахтах становила близько ₴1,5 тис. із ПДВ, з урахуванням чого дотація дорівнювала близько ₴0,5 тис. за тонну, то нині середня собівартість перевищила ₴2 тис.

Нагадаємо, фінансування підконтрольних державі вугільних підприємств на захоплених територіях Донбасу було припинено з 1 вересня 2014 року.

Вуглевидобувні підприємства, що входять до сфери управління Міненерговугілля, в січні-жовтні зменшили видобуток на 17,7% (на 3,49 млн тонн) - до 16,18 млн тонн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук