Через довгі черги Угорщина призупинила систематичні перевірки на своїх кордонах

СвітАндрій Стець, 10 травня 20175090
Через довгі черги Угорщина призупинила систематичні перевірки на своїх кордонах
У квітні Євросоюз змінив правила перетину зовнішніх кордонів Шенгенської зони

Уряд Угорщини тимчасово призупиняє застосування правил ЄС про систематичні перевірки на своїх кордонах. Про це повідомив заступник парламентського комітету Міністерства внутрішніх справ країни Карой Контрат, інформує «Мукачево.net».

За його словами, через застосування нових правил в деяких областях виникли довгі черги на пунктах перетину кордону, і є побоювання, що час очікування у літній період суттєво зросте.

Також він зазначив, що уряд Угорщини вважає за необхідне тимчасово призупинити систематичні заходи прикордонного контролю. За його словами, відповідне рішення з цього питання буде найближчим часом опубліковано у офіційному бюлетені. Замість цього буде введений цільовий прикордонний контроль.

Нагадаємо, що Рада Європейського союзу на початку квітня ввела нові правила перетину кордонів Шенгену. Зокрема, запроваджені обов'язкові систематичні прикордонні перевірки, відповідно до яких мають суворо перевірятися як громадяни ЄС, так і громадяни третіх країн. У постанові йдеться, що державам-членам дозволено не проводити систематичні перевірки на кордонах, при умові, що послаблення контролю не викликатиме небезпеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук