Через погану роботу «Укрзалізниці» на Львівщині виникли проблеми з ремонтом доріг

ЕкономікаІ.Р., 13 жовтня 201711280
Після вимушеної зупинки ремонт дороги Пісочна – Східниця відновили

Через нестачу вантажних залізничних вагонів на Львівщині виникли проблеми з ремонтом доріг. Підрядники працюють не на повну потужність, оскільки не мають необхідних матеріалів.

«Цього року ми запланували відремонтувати понад 600 км доріг, що на 100 км більше, ніж у попередньому році. Але друга частина року проходить набагато складніше, тому що виникли питання із постачанням матеріалів. Це основна перешкода, яка не дозволяє зберегти ті темпи, які були в першому півріччі», – сказав голова Львівської ОДА Олег Синютка 13 жовтня під час огляду ремонту дороги Пісочна – Східниця.

До прикладу, компанія «Онур», яка виконує ремонт дороги Миколаїв – Жидачів, на відрізку від з’їзду з траси Київ – Чоп до межі з Жидачівським районом зараз працює не на повну потужність через брак матеріалів. «Плануємо завершити ремонт ділянки до кінця року, але вся затримка в постачанні матеріалів. Зараз дуже велика потреба у вагонах. У нас є сім бригад, які можуть одночасно виконувати асфальтування, але зараз працює тільки одна бригада», – розповів інженер-будівельник «Онуру» Роман Івасівка.

Нагадаємо, що у вересні через проблеми з постачанням будматеріалів компанія «Автомагістраль-Південь» призупинила ремонт траси Східниця Пісочна, яку 13 жовтня і оглядав міністр інфраструктури Володимир Омелян. Зараз роботи на цій ділянці відновлені.

Попри проблеми, Олег Синютка запевнив, що основні дороги таки відремонтують до кінця року. «Ми поставили перед собою завдання дороги Миколаїв – Жидачів, Пісочне – Східниця, Бориня – Мохнате, Дрогобич – Самбір та інші дороги завершити ще в цьому сезоні», – наголосив він.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в «Укрзалізниці» справді бракує вагонів для перевезення вантажів. «Це велика біда. «Укрзалізниця» не здатна забезпечити перевезення по Україні. І це стосується не тільки дорожніх робіт. Це стосується і експорту українських компаній, і транзиту українською територією. Ми маємо постійні зриви планів як державних, так і приватних компаній. Ми обговорювали цю ситуацію з президентом України. Найближчим часом це питання розглянуть на засіданні РНБО або Національної ради реформ», – сказав Омелян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук