Через провалля біля Стебника перенесуть магістральний водогін

Через провалля біля Стебника перенесуть магістральний водогін
фото ЛОДА
30 вересня утворилося провалля діаметром 300 метрів

Під час засідання робочої групи щодо напрацювання заходів із забезпечення екологічної рівноваги на території Стебницького калійного родовища КП «Дрогобичводоканал» доручили укласти угоду на розробку гірничо-геологічного обґрунтування щодо виносу магістрального водогону «Гірне – Дрогобич».

Як інформує прес-служба ЛОДА, під час наради також обговорювали можливість будівництва напірного каналізаційного колектора від районної каналізації Стебника до районних каналізаційних споруд. Учасники робочої групи також вирішили провести нараду щодо можливості віднесення події, яка склалася на території ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал», до категорії надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, у ніч на 30 вересня внаслідок землетрусу поблизу Дрогобича та Трускавця на Львівщині утворилося провалля діаметром 300 метрів та глибиною до 50 метрів. У зоні недіючих розробок «Полімінералу» над старою карстовою пустотою обвалилося склепіння. Згодом на дорозі між Дрогобичем і Трускавцем після масштабного обвалу карстових пустот виявили кілька тріщин.

На цій території існують значні підземні порожнини, утворені внаслідок активного видобутку калійних солей у 70-80-х роках минулого століття. Науковці і сейсмологи багато років поспіль попереджали про небезпеку обвалів цих порожнин під дією локальних землетрусів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук