Через відсутність українських турбін в Росії пригальмувалося будівництво військових кораблів

СвітВолодимир Пиріг, 1 липня 20157750

Вітчизняні турбіни для нових кораблів проекту 11356 будуть готові до 2018 року, залежність від поставок з України буде ліквідована, повідомив головнокомандувач ВМФ Росії адмірал Віктор Чирков.

«У нас пішла затримка з будівництвом кораблів, на яких встановлюються турбіни, які будувала і постачала Україна. Ми сподіваємося, що у відповідності з графіком, до кінця 2017 року, в 2018 році, вже надійдуть вітчизняні турбіни», – сказав він у середу, 1 липня, на Міжнародному військово-морському салоні (МВМС-2015) у Санкт-Петербурзі, повідомляє «Интерфакс».

За словами Чиркова, підприємство «Сатурн» вже приступило до будівництва і створення власних морських турбін.

Крім того, щоб не відставати від темпів будівництва нових кораблів, у Росії розпочато будівництво малих ракетних кораблів.

«На заміну кораблів проекту 11356, щоб ми не чекали, ми приступаємо до будівництва нової серії малих ракетних кораблів з крилатими ракетами на борту. Сподіваємося, що до кінця року вже буде збудовано перший корабель», – сказав В. Чирков.

Нагадаємо, що українське державне підприємство «НВКГ «Зоря-Машпроект» (Миколаїв) – монополіст на ринку СНД у сфері розробки і виробництва газових турбін для кораблів військового флоту, в 2014 році припинило постачання морського енергообладнання в Росію у зв'язку з агресією, яку вона розв’язала проти України і анексією Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук