Чиновник ЛОДА, якого звинувачують у продажі автомобіля для АТО, написав заяву на звільнення

Чиновник ЛОДА, якого звинувачують у продажі автомобіля для  АТО, написав заяву на звільнення
Андрій Умрихін в автомобілі, навколо якого виник скандал

Начальник департаменту цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Андрій Умрихін, якого звинувачують у продажу автомобіля для потреб АТО, написав заяву на звільнення.

«13 квітня після зустрічі з волонтерами я написав заяву на звільнення за власним бажанням. Поки не буде рішення суду, я не хочу дискредитувати облдержадміністрацію», – повідомив ZAXID.NET  Андрій Умрихін.

Він пов’язує своє рішення із історією з автомобілем, який львівські волонтери минулого року передали для потреб бійців батальйону «Луганськ-1» у зоні АТО. У лютому цього року з’явилася інформація, що нібито Умрихін продав цей автомобіль одному з бійців за 28 тис. грн. У поліції розпочали слідство, яке триває досі. Сам же Умрихін стверджує, що гроші взяв лише за ремонт цього позашляховика, бо ремонтував його власним коштом.

«Суд встановить факти і далі за ними потрібно діяти. Якщо людина винна, то її потрібно покарати, а якщо невинна, то для чого її робити судилище, яке роблять журналісти? Люди собі захотіли, осудили людину, довели її до того, щоб вона знімалась з роботи. А далі що? Так можна будь-яку людину зняти, це неправильно», – вважає Андрій Умрихін.

Наразі невідомо, чи голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав заяву начальника департаменту цивільного захисту на звільнення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук