Членам правління НБУ підвищили зарплати до ₴250 тис. на місяць

Підвищення посадових окладів було затверджено рішенням Ради НБУ

Національний банк у вересні підвищив зарплату всім членам правління у 1,5 рази, крім голови Валерії Гонтаревої. Про це повідомили «Українські Новини» з посиланням на прес-службу НБУ.

«У вересні відбулося підвищення розміру посадових окладів членів правління Національного банку. Разом з тим зазначимо, що підвищення зарплати не стосується голови НБУ Валерії Гонтаревої, що нині перебуває у вимушеній відпустці без збереження заробітної плати й написала Президентові України заяву про звільнення з посади голови НБУ ще в травні цього року», – повідомив НБУ.

Зазначається, що протягом кількох років заробітна плата голови НБУ й заступників залишалася незмінною, у кілька разів нижче від середньоринкової заробітної плати членів правлінь українських банків.

«Для наближення заробітної плати до середньоринкового рівня посадові оклади членів правління Національного банку було збільшено», – повідомили в НБУ.

Раніше зарплата голови Національного банку на місяць становила 163 тис. грн, її заступників-членів правління – 150 тис. грн.

За вересень заступники голови отримали зарплати в межах 224-257 тис. гривень (Олег Чурій – 224 тис. грн, Катерина Рожкова й Роман Борисенко по 230 тис. грн, Дмитро Сологуб – 257,8 тис. грн).

Підвищення посадових окладів було затверджено рішенням Ради НБУ.

Згідно зі ст. 15 закону України «Про Національний банк України», посадовий оклад голови НБУ встановлюється на рівні не вище за середньоринковий розмір фіксованої заробітної плати голів правлінь банків України.

Розміри ж посадових окладів заступників голови НБУ визначаються із застосуванням понижувальних коефіцієнтів від посадового окладу голови НБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук