Чорногорія звинуватила Росію у втручанні в свою зовнішню політику

СвітАндрій Стець, 29 травня 20172380
Чорногорія звинуватила Росію у втручанні в свою зовнішню політику
фото Gov.me
Міністр закордонних справ Чорногорії Серджан Дармановіч

Чорногорія звинуватила Росію у втручанні в її міжнародну політику, в тому числі з питання вступу країни в НАТО. Про це повідомляє чорногорська телерадіокомпанія RTCG.

«Росія відкрито втручається в нашу міжнародну політику, чого ми, звісно, не схвалюємо», - сказав міністр закордонних справ Чорногорії Серджан Дармановіч.

Дармановіч зазначив, що впродовж двох-трьох років Москва виступає проти розширення НАТО.

«У цьому питанні ми самі вирішуємо для себе, і ми здивовані, як сильно втручається Росія, і, звісно, ми захищаємося», - заявив голова МЗС Чорногорії.

За його словами, російська розвідка відкрито підтримує чорногорську опозицію, яка виступає проти вступу країни в НАТО.

«Наше членство в НАТО не спрямоване проти будь-кого, в тому числі й проти Росії. Але, звичайно, ми не можемо погодитися з тим, що хтось вирішує, де нам бути. У нас є економічні відносини з Росією, яка наш головний економічний партнер. У нас було і є багато туристів з Росії, а російські інвестиції в нашу економіку виявились неефективними», – заявив голова зовнішньополітичного відомства Чорногорії.

Нагадаємо, що у лютому 2016 року Чорногорія офіційно розпочала переговори про вступ до НАТО. Після завершення ратифікації протоколу вона автоматично стане 29-м членом Альянсу. 19 травня 2016 року глави зовнішньополітичних відомств країн НАТО підписали протокол про приєднання Чорногорії до Альянсу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук