Чотири ОТГ біля Львова об’єднались для розвитку туризму

Протягом року планують розробити бренд «Львівського Опілля» та створити туристичні маршрути

Голови чотирьох ОТГ, що розташовані біля Львова, об’єднались для створення нового туристичного кластеру. Вони підписали меморандум із громадською організацією «Львівське Опілля» та напрацьовуватимуть стратегію розвитку екотуризму.

«У Львівській області розташована велика територія, яка має свою історію, географічні межі і свої природні характеристики. Це горбисто-лісиста місцевість з гарною природою, не зіпсутою екологією та зародками туристичних активностей у сфері екологічного та активного відпочинку. Ідея полягає у тому, щоб дати підтримку цьому напрямку через промоцію та об’єднання кластеру», – розповів ZAXID.NET один з ініціаторів створення «Львівського Опілля» Остап Процик.

Меморандум підписали голови Давидівської, Бібрської, Тростянецької та Розвадівської ОТГ, що розташовані на південь від Львова у Пустомитівському, Перемишлянському та Миколаївському районах. Протягом року планують розробити бренд «Львівського Опілля», провести інвентаризацію усіх природних та історичних об’єктів, що можуть зацікавити туристів, а також створити сайт та онлайн-карту, на яку нанести піші, велосипедні маршрути, місця для ночівлі та інші туристичні локації.

«Хочемо максимально спростити доступ до інформації усім, хто хоче подорожувати цими територіями», – додав Остап Процик.

Авторами ініціативи «Львівське Опілля» виступили медіаконсультанти Остап Процик та Світлана Блінова, які раніше займались організацією Львівського медіафоруму, та Остап Лунь, засновник еко-ранчо «Скарбова гора».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук