Данська фабрика на Львівщині збільшить виробництво меблів уп’ятеро

М'які меблі, виготовлені на Яворівщині, експортуватимуть у 80 країн світу

Данська фабрика на Львівщині збільшить виробництво меблів уп’ятеро
фото ZAXID.NET
Меблі, виготовлені у Яворівському районі на Львівщині, постачають у понад 60 країн світу

На Львівщині у Яворівському районі в с. Лозино відкрили новий корпус меблевої фабрики данської компанії «Kragelund Furniture Holding and Innovation Living», яка постачатиме м’які меблі у 80 країн світу. Про це на відкритті у четвер, 25 травня, повідомив власник компанії Ґольфельд Флемінг.

Як розповів директор підприємства Назар Притула, фабрика на Яворівщині була відкрита у 2008 році й від початку діяльності виготовляла меблі на експорт. Меблі експортували у понад 60 країн світу. У 2016 році данська компанія придбала корпоративні права власника виробничих приміщень ПП «Діал-Маркет» та ТзОВ «Західно-український гольф та кантрі клуб», яке здійснює виробничу діяльність. У будівництво нового корпусу та придбання обладнання, зокрема 40 промислових швейних машин, інвестори вклали 3 млн. євро.

За словами Назара Притули, завдяки розширенню виробничих потужностей, обсяги виробництва збільшаться у п’ять разів. Якщо у 2015 році обороти меблевої фабрики становив понад 13 млн грн, а в 2016 – 25 млн грн, то у 2017 році планують вийти на 35 млн грн, а в 2018 році – 58 млн грн.

Окрім звичайних соф, диванів та м’яких крісел бренду «Kragelund», на фабриці відтепер вироблятимуть дивани, які трансформуються у ліжка бренду «Innovation Living».

Власник підприємства зазначив, що розширення виробництва у новому корпусі продовжуватиметься. Відтак кількість працівників фабрики зросте з 80 до 200 працівників.

«Коли ми зможемо задіяти усю виробничу площу, а це 10 тис. м2, кількість працівників збільшиться до 200, а наші меблі продаватимуться у всьому cвіті», – сказав він.

Ґольфельд Флемінг позитивно оцінив умови роботи на Львівщині. «Ми почуваємося тут дуже комфортно. Було цілковите розуміння влади у важливості підтримки інвестицій для створення нових робочих місць. Люди тут працьовиті, старанні. Не менш важливо, що виробництво розташоване у Яворівському районі, близько до кордону з Євросоюзом, а це найкраще для експортоорієнтованого бізнесу», – сказав він.

Голова Львівської облдержадмінісрації Олег Синютка на відкритті зазначив, що відкриття нових підприємств на Львівщині, створення нових виробництв для мешканців краю означає нові робочі місця, і є запорукою гідного життя у рідному краї. Крім цього, за його словами, завдяки рішенню інвесторів мешканцям с. Лозино швидше відремонтували дорогу.

Фото Юлії Поліковської та прес-служби Львівської облдержадміністрації

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук