<

Давос для України – наукова фантастика, - бізнесмен

Економіка30 січня 20115344

Український бізнес не міг отримати позитивних сигналів на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, оскільки перед ним стоять зовсім інші проблеми, ніж перед учасниками форуму, вважає керівник однієї з найбільших ІТ-компаній України Eleks Software Олексій Скрипник.

"В нас стоїть питання, чи відрубають голову, чи не відрубають голову, а в Давосі вирішували, грубо кажучи, яким шампунем помити голову, при якому шампуні буде менше лупи, ви будете краще виглядати тощо. В нас зовсім інші проблеми", - зазначив Скрипник у коментарі для ZAXID.NET 29 січня після завершення бізнес-дискусії "Давос 2011: погляд з України", у якій взяв участь.

За його словами, перед Україною зараз стоять проблеми виплати бюджетного дефіциту, погашення боргів, реструктуризації, потенційного падіння гривні тощо. "Давос для нас – це більше наукова фантастика, ніж реальність. В нас сувора реальність – це податкові перевірки, допомога влади. Наша реальність дуже мало чим перегукується з тією. В нас ніхто не говорить про допомогу бізнесу", - наголосив він.

Під час попередньої бізнес-дискусії Олексій Скрипник також зазначив, що з великим інтересом вислухав промови на форумі у Давосі британського прем’єр-міністра Девіда Кемерона і президента Франції Ніколя Саркозі, і висловив побажання, щоб українські політики демонстрували аналогічний рівень відповідальності за минуле та майбутнє.

Як інформував ZAXID.NET , сьогодні, 30 січня, у Києві, Львові та Дніпропетровську відбулася бізнес-дискусія "Давос 2011: погляд з України", організаторами якої стали Edinburgh Business School та експертна компанія pro.mova.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук