Дефіцит Пенсійного фонду становить 26,6 млрд грн

Економіка6 грудня 20104572

Незважаючи на зростання на 19% порівняно з минулим роком доходів Пенсійного фонду, дефіцит коштів поточного року становить 26,6 мільярда гривень, – повідомив голова правління Пенсійного фонду Борис Зайчук 6 грудня під час зустрічі з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

Борис Зайчук підкреслив, що незважаючи на труднощі із наповненням Фонду, всі пенсії виплачуються своєчасно і в повному обсязі, - повідомили ZAXID.NET в Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ.

«Пенсійні виплати здійснюються у повному обсязі, у встановлений законом термін. Листопад ми профінансували, і до 25 грудня повністю виплатимо пенсії за грудень»,- заявив керівник Пенсійного фонду.

Водночас він підкреслив, що минулого року країна втратила майже мільйон робочих місць, знову поширилась виплата «тіньових» зарплат і незаконна неповна виплата зарплати, незмінною залишена спрощена система оподаткування, яка дуже мало дає в солідарний Пенсійний фонд. Тому такий же дефіцит очікується наступного року. Отже, Пенсійний фонд і далі змушений брати позички. Бездефіцитна робота Фонду, на думку Голови правління, можлива лише за умови оптимізації пенсійних виплат і законодавчих змін пенсійної системи в цілому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • ія 6 грудня 2010, 20:50

  кілька питань для роздумів: >>> Борис Зайчук підкреслив, що незважаючи на труднощі із наповненням Фонду, всі пенсії виплачуються своєчасно і в повному обсязі - цікаво, у якій сфері через позики ПФ найбільше не додали? - скільки часу ще буде можливість влазити у борги? >>> Водночас він підкреслив, що минулого року країна втратила майже мільйон робочих місць, знову поширилась виплата «тіньових» зарплат і незаконна неповна виплата зарплати, незмінною залишена спрощена система оподаткування, яка дуже мало дає в солідарний Пенсійний фонд. -молодці! сказали все... лише забули дрібничку - зростання кількості пенсіонерів. >>> Бездефіцитна робота Фонду, на думку Голови правління, можлива лише за умови оптимізації пенсійних виплат і законодавчих змін пенсійної системи в цілому. - цікаво, чому у світі державні пенсії зазвичай невеликі, а в ряді країн взагалі їх немає? ...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Т.Дяків 6 грудня 2010, 20:49

  Опубліковано сьогодні на УНІАН: "Президент Украины Виктор ЯНУКОВИЧ отмечает неотложную необходимость как можно скорее начать проведение пенсионной реформы. Об этом глава государства заявил вчера в интервью телеканалу «Интер». «На очереди – пенсионная реформа. Нам нужно к ней подходить как можно скорее», - подчеркнул В.ЯНУКОВИЧ. Он констатировал, что на сегодня, дефицит Пенсионного фонда составляет около 60 млрд. гривен; численность работающих в Украине – 17 миллионов людей, а количество пенсионеров приближается уже до 15 миллионов." - Чому цифри Президента про дефіцит ПФУ на десятки мільярдів (більш як у 2 рази) не відповідають цифрам Зайчука? Якийсь маразм...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук