Депутат Держдуми Росії виступив з територіальними претензіями до Казахстану та України

СвітВолодимир Пиріг, 27 січня 2017598211

Так званий депутат Держдуми Росії від тимчасово окупованого Росією Криму Павло Шперов на засіданні круглого столу в нижній палаті російського парламенту з проблем російських співвітчизників висловив територіальні претензії до України й Казахстану.

«Ми велика країна і повинні захищати свої інтереси по всьому світу всіма доступними силами. Сил у нас достатньо, потрібно вести пропаганду, не все втрачено в так званих країнах близького зарубіжжя», – сказав він у п’ятницю, 27 січня, повідомило агентство УНІАН.

На думку Шперова, «коли ми, наприклад, у Казахстані називаємо наших співвітчизників діаспорою, то це наші землі, які тимчасово відірвані. Кордони не вічні, і ми повернемося до кордонів держави російської. Це буде найближчим часом», – сказав депутат Держдуми від окупованого Росією Криму у.

Він упевнений, що не можна називати «співвітчизників у близькому зарубіжжі» «діаспорою», оскільки таким чином їх «відрізають від РФ, зрівнюючи зі співвітчизниками в Австралії».

«Те, що споконвіку наше, воно наше. Південний Урал, Південний Сибір – це наші землі, військо Донське, Новоросія, Малоросія – це наші землі, і ми повинні вести політику, щоб ці землі повернулися», – заявив Шперов.

До слова, 24 листопада президент Росії Володимир Путін на церемонії вручення премій Російського географічного товариства (РГТ) пожартував щодо протяжності кордонів Росії, заявивши, що «кордон РФ ніде не закінчується».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук