Депутати ЛМР від «Самопомочі» покинули засідання сесії через неетичні вислови «свободівця»

Андрія Карбовника звинуватили у сексизмі та образах інших депутатів

Головні новини Львова 21.06І.Р., 21 червня 2018, 11:12 1947 1

Депутати від фракції «Самопоміч» у Львівській міськраді покинули засдіання сесії 21 червня на знак протесту проти неетичних висловів депутата від фракції «Свобода» Андрія Карбовника. Депутата також звинувачують у приниженні жінок та сексизмі.

«Депутати «Об’єднання «Самопоміч» обурені неетичною поведінкою під час сесійного засідання 7 червня 2018 року депутата ВО «Свобода» Андрія Карбовника, який не вперше у сесійній залі дозволяє собі образи на адресу жінок, сексизми та образливі вислови на адресу нашої фракції, які не мають нічого спільного із цивілізованими методами політичної боротьби. Зокрема, під час минулої сесії з вуст депутата Карбовника прозвучала назва «Об’єднання «Самопоміч», яка на його думку співзвучна із одним із сексуальних відхилень», – мовиться в заяві, яку зачитав депутат Тарас Кльофа.

Зазначимо, що під час минулого засідання сесії Карбовник у своєму виступі заявив: «… оце, що ми зараз спостерігаємо, це зачитування запитів самому для себе, мені нагадує процес, який носить співзвучну назву із фракцією більшості, яка зараз є, яку називають «Самопоміч», яка в медицині чи в науці називається анонізмом («анонізм» – неправильне вживання медичного терміну «онанізм», яке побутує у розмовній мові, – ред.), а в народі навіть не буду називати, як».

Відтак, депутати «Самопомочі» озвучили вимогу до депутатської комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова розглянути вислови Карбовника, публічно засудити неетичну поведінку та висловлювання, а також включити до порядку денного наступного засідання сесії питання щодо обмеження права Карбовника виступати на сесії тривалістю від одного до п’яти засідань.

Після оприлюднення заяви депутати «Самопомочі» покинули сесійну залу доти, допоки не буде ухвалено відповідного рішення міськради. Зазначимо, що фракція «Самопомочі» налічує 24 депутати і є найбільшою у Львівській міськраді.

Після нетривалої перерви керівники фракцій запропонували розглянути цей інцидент на засіданні комісії законності в понеділок, 25 червня. Згідно зі статутом Львова, у випадку порушення етики депутата можуть позбавити права виступати протягом п'яти засідань.

Водночас голова фракції «Свободи» Маркіян Лопачак вийшов до президії ЛМР та заявив, що «те, чим займається «Самопоміч», є «політичним онанізмом», як це і називав Андрій Карбовник».

Після цього секретар ЛМР Анатолій Забарило відкрив засідання. Чи повернуться до сесійної зали депутати від «Самопомочі», наразі невідомо.

Додамо, що напередодні засідання сесії, 20 червня, Андрій Карбовник відзначився ще одним неетичним висловом. Цього разу на адресу невідомих, які намагалися стерти його ім'я і прізвище з вуличної лавки на Сихові. Карбовник також пригрозив невідомим розправою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук