Депутати ЛМР розглянуть вето Садового щодо будівництва на Цитаделі

Депутати ЛМР розглянуть вето Садового щодо будівництва на Цитаделі
Сьогодні на території ймовірного будівництва розташована автостоянка

Під час засідання сесії міської ради, що відбудеться 21 червня, депутати розглянуть ухвалу щодо будівництва житла на території Цитаделі, яку ветував міський голова. Рішення не вилучати це питання з порядку денного депутати прийняли під час засідання колегії, 20 червня.

Питання, ініційоване депутатом Григорієм Козловським, «Про надання ТзОВ «Сучасне місто» земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. П. Грабовського, 11» депутати міськради ухвалили під час засідання 7 червня. На цій території сьогодні розташована автостоянка, а забудовник планував зводити житло. Після цього міський голова Львова Андрій Садовий наклав вето на цю ухвалу.

Під час засідання колегії депутати прийняли рішення розглянути це питання на сесії ще раз. Інші питання, ветовані міським головою, з порядку денного натомість виключили.

«Депутати залишили в порядку денному ухвалу, на яку наклав вето міський голова, щодо відведення земельної ділянки на вул. Грабовського, 11. Завтра вона буде розглядатися на сесії Львівської міської ради і ми побачимо позицію депутатського корпусу по цьому питанню», - повідомила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Водночас депутати ЛМР налаштовані не долати вето міського голови, бо погоджуються із його зауваженнями.

«Абсолютно аргументованими та логічними є зауваження міського голови щодо ситуації на вул. Грабовського. Це підтверджує і великий суспільний резонанс. Місце національної власної та світової пам’яті не може ставати місцем забудови. Тому з повною відповідальністю за прийняте рішення на минулому пленарному засіданні, це питання має бути розглянуте в найшвидший час. Те місце, яке має є місцем пам’яті, має ним залишатись», - прокоментувала ситуацію депутатка Юлія Хомчин.

Зазначимо, що здолати вето міського голови можна 2/3 голосів депутатів.

Додамо, що у зауваженнях мера Львова до ухвали про будівництво на Цитаделі, зокрема, вказується, що ця територія перебуває у межах історичного ареалу та озелененої території. «Відповідно, до моменту затвердження плану зонування території та/або детального плану території, не має правових підстав щодо передачі земельної ділянки на вул. П. Грабовського, 11 в оренду терміном на 10 років для обслуговування автостоянок. Земельна ділянка на вул. П. Грабовського, 11 (відповідно до представленого плану земельної ділянки) знаходиться в межах озеленених території загального користування та в межах історичного ареалу м. Львова відповідно до ухвали від 30.09.2010р. № 3924 «Про затвердження містобудівної документації „Корегування генерального плану м. Львова“ ІІ стадія Генеральний план», де не передбачено будівництво житла», — йдеться у зауваженнях до ухвали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук