Депутати облради дозволять приватизувати понад 1300 «квадратів» під приватну клініку

ЕкономікаО.Г., 8 вересня 20159601

Депутати Львівської облради збільшили кількість об’єктів нерухомості, які дозволять приватизувати без конкурсу – способом викупу. Про це стало відомо з проекту рішення, опублікованого на сайті ради.

Якщо раніше планували дозволити приватизацію способом викупу лише для семи приміщень, то тепер кількість об’єктів у списку збільшили до десяти.

Найбільше приміщення, яке додали у «приватизаційний» список, - на вулиці М. Некрасова, 6 у Львові, на території обласної клінічної лікарні. ТОВ «Леомедік» хоче викупити двоповерхову будівлю площею 1302,6 кв. м.

Фірму «Леомедік» було зареєстровано лише 18 червня цього року. Власником є Галина Шарко. Основним видом діяльності вказано загальну медичну практику.

Окрім того, у разі успішного голосування депутатів, ТОВ «Київ Еліт Ріел Істейт» зможе викупити без аукціону 127,4 кв. м на вулиці М. Туган-Барановського, 24 у Львові. Власниками фірми є Ірина Шушко і Людмила Партика.

Ще одне приміщення, яке дозволять приватизувати, - на проспекті  В. Чорновола, 45а.  ТОВ «Вулик» Ярослава Хариша претендує на викуп 334,1 кв. м.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук