Депутати планують розглянути 15 земельних ухвал, ветованих Садовим

23 жовтня під час сесії Львівської міської ради депутати з голосу внесли на розгляд понад 16 ухвал, 15 з яких стосуються земельних питань міста.

Зокрема, вісім ухвал секретар міськради Василь Павлюк вніс на розгляд пакетом, хоча перед цим він сказав, що такого робити не можна.

Ухвали стосуються здебільшого земельних питань міста: про виділення та продовження оренди земельних ділянок фізичним та юридичним особам у місті. Раніше ці ухвали були ветовані мером Львова Андрієм Садовим.

Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич під час доповіді по ветованих питаннях зауважила, що більшість з них - це продовження оренди та виділення ділянок, а вето мер наклав тому, що вважає, що вільні земельні ділянки у Львові треба продавати з аукціону, завдяки чому місто би заробляло, а не віддавати на десятиріччя в оренду.

«Міський голова має право вето, і це його право не погоджуватись із рішеннями депутатів міськради, яким він користується відповідно до норм чинного законодавства», - зауважила Пайонкевич.

Як повідомляв ZAXID.NET, під час сьогоднішньої сесії депутати попросили прокуратуру Львова перевірити законність дій міського голови Андрія Садового у частині ветування ним ухвал, прийнятих депутатами під час голосувань на сесіях впродовж кількох останніх місяців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук