Депутати заборонили приватизацію «Укрспирту»

Економіка11 січня 20112400

Верховна Рада України заборонила приватизувати державне підприємство «Укрспирт». Народні депутати проголосували в першому читанні і в цілому за закон щодо внесення змін до закону України про список об'єктів права державної власності, які не підлягають приватизації (щодо державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт»). За даний закон 11 січня проголосували 228 народних депутатів із 410 зареєстрованих у залі.

Згідно зі змінами, «Укрспирт» внесено до списку об'єктів державної власності, які не підлягають приватизації, пише ІФ.

Нагадаємо, ініціатором законопроекту є Кабінет міністрів України.

Уряд своєю постановою №672 від 28 липня 2010 року ліквідував державний концерн спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (концерн «Укрспирт») і створив державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (державне підприємство «Укрспирт»), яке стало правонаступником концерну «Укрспирт».

ДП «Укрспирт» створено на базі майна концерну «Укрспирт», державних підприємств і об'єднань спиртової та лікеро-горілчаної промисловості з віднесенням підприємства до сфери управління Міністерства аграрної політики.

Також постановою передбачено реорганізацію державних підприємств та об'єднань спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, які належать до сфери управління Міністерства аграрної політики, шляхом приєднання до державного підприємства «Укрспирт», виділення майна, з використанням якого виготовляється підакцизна продукція, і передачі такого майна «Укрспирту».

Держпідприємство «Укрспирт» уповноважене здійснювати експорт етилового і плодового спирту та оптову торгівлю ними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук