Депутати запропонували ввести перехідний період для закриття ФОПів

Депутати запропонували ввести перехідний період для закриття ФОПів
У Верховній Раді зареєстрували законопроект про звільнення ФОПів від сплати єдиного соціального внеску у І кварталі 2017 року

Фізичних осіб-підприємців, які не встигли ліквідуватися до збільшення єдиного соціального внеску, пропонується звільнити від сплати податку в розмірі 704 грн у першому кварталі 2017 року. Про це йдеться у законопроекті №5633, оприлюдненому на сайті Верховної Ради.

Законопроектом пропонується запровадити трьохмісячний перехідний період для здійснення реєстраційних дій щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця без сплати єдиного соціального внеску за цей період.

«Якщо така особа за цей час не отримувала доходи, вона звільняється від сплати єдиного соціального внеску в розмірі 704 грн, як це було передбачено законодавством до 1 січня 2017 року», – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Нагадаємо, 27 грудня президент Петро Порошенко підписав зміни до законодавства щодо роботи фізичних осіб-підприємців.

Відповідно до нових норм, вже з 1 січня окремі категорії ФОПів, зокрема другої та третьої груп, мають платити єдиний соціальний внесок у 704 грн на місяць, навіть якщо тимчасово не отримували жодного прибутку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук