Держбюджет отримав $1,1 млрд конфіскованих коштів Януковича

За словами президента, ще $199 млн у цінних паперах буде передано Міністерству фінансів

ЕкономікаАндрій Стець, 3 травня 20174050
Петро Порошенко провів нараду з головою Мінфіну Олександром Данилюком і головою НБУ Валерією Гонтаревою

Президент України Петро Порошенко повідомив, що в середу, 3 травня, завершилася операція щодо зарахування 1,1 млрд доларів США на рахунки Державного казначейства на виконання рішення суду про конфіскацію коштів оточення екс-президента Віктора Януковича. Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час наради з міністром фінансів Олександром Данилюком і головою НБУ Валерією Гонтаревою. Про це повідомляють на сайті голови держави.

За словами голови держави, ще 199 млн доларів США у цінних паперах буде передано Міністерству фінансів. На цю суму зменшиться внутрішній борг держави.

«Хочу повідомити, що станом на зараз жодної скарги на це рішення не було. І так звані власники, які показали свої претензії на ці гроші, так і не з'явилися», – зазначив він і додав, що завдяки рішучим діям правоохоронних органів і рішенням суду справедливість у цьому питанні була відновлена.

«Це не просто збільшує можливості державного бюджету й української держави для відновлення справедливості та інвестування цих коштів в українську армію, зміцнення обороноздатності нашої держави та відновлення соціальної справедливості шляхом спрямування цих коштів на захист найменш захищених верств населення. А ці кошти також будуть зараховані до золотовалютних резервів держави», – наголосив Порошенко.

За словами Президента, після зарахування цих коштів, золотовалютні резерви держави становитимуть 18,4 млрд доларів. Варто відзначити, що золотовалютні резерви України на 1 квітня становили 15,123 млрд доларів.

Зауважимо, що раніше в повідомленні про про конфіскацію грошей оточення Януковича фігурувала сума в 1,5 млрд доларів. Водночас, в адміністрації президента не уточнюють, на які цілі пішла решта грошей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук