Держгеокадастр пропонує встановити мито на перепродаж землі

ЕкономікаОстап Левчич, 17 травня 20169850
Держгеокадастр пропонує встановити мито на перепродаж землі

У Держгеокадастрі пропонують обмежити до 200 га максимальний розмір ділянки, яку можна буде придбати після запуску земельного ринку.

Про це під час форуму «Agri Invest Forum – 2017” заявив заступник голови Держгеокадастра Ростислав Шманенко, цитує УКРІНФОРМ.

«Щоб уникнути загрози тотальної скупки землі після запуску земельного ринку в Україні, ми пропонуємо обмежити до 200 гектарів максимальний розмір ділянки, яку можна буде придбати. При цьому це має бути не просто земельна ділянка, а сільськогосподарський комплекс », – сказав Шманенко.

За його словами, середня площа ділянки, яка обробляється одним фермером в Україні, досягає 150-200 га. Саме цей показник був узятий за критерій.

Крім цього, щоб уникнути скупки земель після запуску земельного ринку, в установі пропонують встановити своєрідне мито на перепродаж. «Якщо новий власник земельної ділянки захоче її перепродати через рік після придбання, таке мито на перепродаж складе 100%, якщо через два – 90. Через 10 років таке мито становитиме 10%», – сказав Шманенко.

Він також підкреслив, що такі ініціативи вже передані на розгляд Мінрегіонбуду. «Ці ініціативи Держгеокадастр вже передав на розгляд віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубкові», – підкреслив чиновник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук