Держпідприємства перейдуть у власність комерційних банків?

Економіка11 червня 20113000

Мораторій на примусову реалізацію державного майна треба відмінити, однак одночасно розробити механізм запобігання кредитних зловживань. Про це заявив голова правління «Ощадбанку» Сергій Подрєзов під час засідання Фінансового прес-клубу «Закон про права кредиторів та позичальників: чи забезпечить він захист інтересів споживачів фінансових послуг?», яке провела Ліга фінансового розвитку за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

Банкір нагадав, що закон «Про введення мораторію на примусову реалізацію державного майна» з’явився саме для запобігання прихованій приватизації державних підприємств, пише ZN,UA.

С.Подрєзов підкреслив, що «ми будемо на друге читання давати свої пропозиції, щоб змінити цю норму, тому що вона дійсно відкриває можливість для участі багатьох банків у фінансуванні держпідприємств».

«Я думаю, потрібно виробити якийсь механізм узгодження передачі в заставу тим чи іншим профільним міністерствам, щоб ми розуміли, що ці підприємства не підуть з молотка за невеликі суми  кредитних коштів», – зазначив голова правління «Ощадбанку».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук