Держпродспоживслужба офіційно почала свою роботу

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) офіційно розпочала роботу і приступила до виконання своїх функцій, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства в середу, 6 квітня.

Початок її роботі дає розпорядження «Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів», яке Кабінет міністрів прийняв 6 квітня.

Як пояснив голова Мінагрополітики Олексій Павленко, уряд погодився з пропозицією щодо можливості забезпечення здійснення покладених на Держпродспоживслужбу функцій і повноважень Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби, що припиняються.

Також служба виконуватиме функції зі здійснення контролю за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін; здійснення нагляду у сфері туризму; із захисту прав споживачів виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння; нагляду у сферах охорони прав на сорти рослин, насінництва та розсадництва.

За словами міністра, служба завершила всі необхідні заходи, пов’язані з державною реєстрацією, затвердженням положення, структури, штатного розпису апарату та кошторису. Відповідно до законодавства набрано 30% штату, і зараз призначення працівників триває.

Він додав, що станом на сьогодні всі територіальні органи Держпродспоживслужби завершили процедуру державної реєстрації. Відповідно, у цих терорганах призначені виконувачі обов’язків керівника. Для того, аби призначити керівників на постійній основі, оголошуватимуться конкурси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук