ДФС додатково стягне із WOG ₴145 млн податків

За рішенням суду ДФС стягне із ТОВ «Вог Трейдинг» понад 145 млн грн

Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення ДФС щодо донарахування ТОВ «Вог Трейдинг» 145,3 млн грн за придбання пального у фіктивних підприємств. Відтак Офіс великих платників податків почав процедуру стягнення цих донарахувань.

ТОВ «Вог Трейдинг» з метою мінімізації сплати ПДВ до державного бюджету здійснювало перерахування коштів на адресу фіктивних підприємств за нібито поставлене дизпаливо. Схему мінімізації викрили під час контрольно-перевірочних заходів, повідомила прес-служба ДФС України.

«Підприємству призначили податкового керуючого та вручили боржнику податкову вимогу і рішення про опис майна. Наразі податковий керуючий проводиться аналіз майнового стану платника та виявляє ліквідне майно боржника для подальшого його опису в податкову заставу. У разі перешкоджання діям посадовій особі контролюючого органу будуть вжиті заходи згідно чинного законодавства», – сказано у повідомленні.

Зазначимо, компанія «Вог Трейдинг» входить до групи компаній «Континіум», і спеціалізується на гуртовій торгівлі нафтопродуктами та дизельним пальним, які продають у мережі АЗС WOG.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук