Для прокладання колії на Сихів міська рада візьме додатковий кредит в €6 млн

СуспільствоІрина Скіць, 13 листопада 20159921
Для прокладання колії на Сихів міська рада візьме додатковий кредит в €6 млн

Сьогодні, 13 листопада, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив висновок про залучення додаткового кредиту на шість мільйонів євро від Європейського банку реконструкції та розвитку для ремонту колектора, який знаходиться під трамвайною колією на Сихів.

Як йдеться в висновку, додатковий кредит від ЄБРР надають ЛКП «Львівавтодор» для реалізації проекту продовження трамвайного маршруту №4 до Сихова включно з додатковими інвестиційними компонентами: ремонт колектора, моста та будівництво з'їзду.

Ідеться про гроші заміну 840-метрової секції колектора на вул. Стуса, який проходить під та поряд із трамвайною колією, ремонт моста на вул. Хуторівці, по якому проходитиме трамвайна колія та будівництво нового з'їзду під мостом на вул. Хуторівці.

Кредит надають на 9 років. Схема погашення кредиту – 16 рівних платежів кожні шість місяців.

Оціночна вартість проекту становить 25 850 000 євро. Вона складається із кредиту ЄБРР – 12 000 000 євро, гранту від ЄБРР – 5 000 000 євро, додаткового кредиту – 6 000 000 євро та місцевий внесок - 8 850 000 євро.

За результатами висновників, реалізація проекту дасть змогу забезпечити 25% мешканців міста комфортним трамвайним сполученням з центром міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук