Дмитро Тимчук повідомив про підготовку антиукраїнської провокації в Сирії

Лідер групи «Інформаційний спротив» показав фото контейнерів сирійських військових формувань, зроблених нібито в Україні

СвітВолодимир Пиріг, 22 січня 20190
Перед президентськими виборами в Україні у Сирії, ймовірно, готується антиукраїнська провокація

В окремих воєнізованих формуваннях на території Сирії з'явилися контейнери з маркуванням, яке вказує на їх нібито виготовлення в Україні. Насправді ж маркування та написи на контейнерах в Україні не використовуються, повідомив народний депутат України та керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

Він розповів, що, за попередньою оцінкою українських військових фахівців, за зовнішнім виглядом ці ємності нагадують контейнери для транспортування і зберігання урану або ртуті.

При цьому, за словами Тимчука, експерти однозначно стверджують, що ці контейнери були виготовлені в кустарних умовах, хоча й схожі на такі, що були вироблені промисловим шляхом.

«У зв'язку з цим, ми припускаємо, що напередодні президентських виборів в Україні, на території Сирії з використанням воєнізованих формувань, які беруть участь у конфлікті, невстановлені особи можуть готувати провокацію з метою дискредитації України і вищих посадових осіб нашої держави», – написав Тимчук у Facebook і оприлюднив фото цих контейнерів.

Нагадаємо, у Сирії на боці урядових військ воює також російська армія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук