До 2017 року в Україні планують збудувати 252 тисячі "доступних квартир"

Економіка2 грудня 20102350

«Програма доступного житла, яку Уряд започаткував у цьому році, передбачає на період з 2010 до 2017 року збудувати 252 тис. квартир загальною площею 16 млн. кв. м», - повідомив він та додав, що Програма «Доступне житло» розрахована на те, щоб кількість громадян, які перебувають на квартирній черзі, постійно зменшувалася. повідомив голова правління Державного фонду сприяння молодіжному будівництву Леонід Рисухін.

Про це ZAXID.NET повідомили в Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ.

"Протягом листопада 256 сімей уклали відповідні договори з надання державної підтримки. На реалізацію Державної програми профінансовано близько 39 млн грн", - відзначив Леонід Рисухін, додавши, що ця програма користується попитом серед громадян, і на сьогодні готуються до укладення ще 434 договори, а в цілому до кінця року державну підтримку можуть отримати близько 800 громадян. При цьому він зазначив, що результат реалізації даної програми напряму залежить від роботи місцевих органів влади з громадянами, які формують реєстр квартирної черги. За його словами, у цьому зв’язку найкращі результати на сьогодні продемонстрували Чернігівська, Полтавська, Львівська області і м. Київ.

Голова правління Державного фонду також зазначив, що до кінця року за цією програмою очікується ввести в експлуатацію 10-12 об’єктів, а в першому кварталі наступного року – до 40 об’єктів.

Леонід Рисухін поінформував, що Фонд сприяння молодіжному будівництву за дорученням Міністерства регіонального розвитку та будівництва розпочав реалізацію програми "Доступне житло" з вересня поточного року після виділення Урядом перших 100 млн. грн. на 2010 рік.

"Ця програма розглядається як програма поштовху до того, щоб вирішувати житлове питання", - зазначив Леонід Рисухін.

При цьому він повідомив, що програмою передбачено здешевлення вартості житла для громадян за рахунок державних субсидій на 30% від нормативної вартості за квадратний метр площі, і участь у програмі доступного житла можуть взяти громадяни, які зареєстровані в державній черзі на поліпшення житлових умов, та мають можливість оплатити 70% від нормативної вартості житла (і за необхідністю понаднормативну вартість).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук