До 2050 року незрячих людей у світі побільшає втричі, - дослідження

СвітРоман Ганкевич, 3 серпня 20174550
До 2050 року незрячих людей у світі побільшає втричі, - дослідження
фото Getty Images
Аналіз даних 188 країн показує, що в світі понад 200 млн людей страждають на проблеми, пов'язані з порушенням зору

Згідно з офіційною статистикою сьогодні у світі 36 мільйонів людей є сліпими, а до 2050 року ця кількість може сягнути 115 мільйонів. До таких висновків дійшли автори дослідження, опублікованого в журналі Lancet, пише ВВС.

Як зазначається, загалом втрата зору загрожує більше людям похилого віку. Найбільший відсоток сліпих - у Південній Азії та субекваторіальній Африці.

Зараз кількість людей з порушенням зору зменшується. Але оскільки населення Землі неухильно зростає, а популяція старіє, науковці прогнозують, що кількість людей, які катастрофічно втрачають зір, стабільно зростатиме.

Аналіз даних 188 країн показує, що в світі зараз понад 200 мільйонів людей страждають на проблеми, пов'язані з порушенням зору.
До 2050 року їх кількість зросте до 550 мільйонів. «Навіть невеликі проблеми зору можуть мати значний вплив на життя людей. Це обмеження їхньої незалежності, наприклад, вони не можуть керувати автомобілем», - сказав один з авторів дослідження професор Кембріджського університету Руперт Берн.

Автори дослідження закликають уряди більше інвестувати в профілактику та лікування захворювань очей, таких як катаракта.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук