До Дня Добротвора енергетики прибирали місто

Суспільствоновини компанії, 1 жовтня 2015, 13:15 567 0

Напередодні дня міста Добротвір понад сто працівників ДТЕК Добротвірської ТЕС вийшли на волонтерську акцію, щоб  очистити береги технічних каналів водойми, які знаходяться біля теплової електростанції та територію навколо них. Таку акцію енергетики проводять вже не вперше.

«Що робить добрий господар, коли приходить свято? Ну, в першу чергу прибирає свою оселю, а ми вирішили поприбирати в Добротворі, бо це ж місто, в котрому ми живемо.  І це не вперше наші волонтери зібрались. Такі акції ми проводимо і напередодні Великодня, а в цьому році вирішили поприбирати і перед святкуванням дня нашого міста», — говорить головний юрист ДТЕК Добротвірської ТЕС Олена Добровольська.

«Засмічені території — це завжди погано, тому що відбувається вплив на ґрунти, водні ресурси, таким чином значна кількість шкідливих речовин потрапляє в біосферу, що дуже негативно впливає на всі ланцюжки життя. Тому потрібно дбати про те, щоб наша територія не була засміченою і виховувати екологічну свідомість людей», — каже Денис Шмат, керівник відділу екології ДТЕК Добротвірської ТЕС.

Працівникам дали інструкції  щодо техніки безпеки, видали інвентар і вони охоче взялись до роботи. Волонтери пригадують, що ще три роки тому, коли відбулась перша волонтерська акція, працівники електростанції зібрали аж 4 тонни побутових відходів, вантажівок не вистарчало, щоб все забрати.

«Я дуже люблю, коли селище моє чисте. І дуже вдячна кожній людині, яка до того долучається. Ну але завжди пам’ятай одне правило  — не там чисто де прибирають, а там де не розкидають. Треба і наших діток привчати до чистоти і порядку не лише вдома, а й на вулицях, — вважає Надія Роїк.

Люди, які вийшли на прибирання, не лише із задоволенням працюють, але й думають над тим, як запобігти бездушному ставленню до довкілля, особливу увагу надаючи вихованню майбутнього покоління.

«Очевидно, що сміття розкидають люди, яким байдуже навколишнє середовище. Я долучився до акції з власної ініціативи, бо переживаю за чистоту свого селища. Якби тут регулярно не проводили такі акції — вже б давно був смітник. Сюди зазвичай приїжджають люди з областей на риболовлю, відповідно, розпивають спиртні напої, смітять і це все викидають там, де сидять. Це неприйнятно! Ми ж хочемо йти в Європу, а з такими манерами нас там ніхто не потребує», — каже Ростислав Чуєнко, працівник ДТЕК Добротвірської ТЕС.

За декілька годин енергетики зібрали майже 20 кубів побутових відходів, а територія стала в рази чистішою завдяки сумлінним та ініціативним працівникам ДТЕК Добротвірської ТЕС.

Акцію по прибиранню своїх міст  працівники ДТЕК проводять щороку у містах, де розташовані підприємства ДТЕК, а це — понад 20 населених пунктів по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук