До Дня святого Миколая діти учасників бойових дій отримають матеріальну допомогу

На виплати з міського бюджету для дітей учасників АТО\ООС виділили понад 1,7 млн грн

Діти учасників АТО/ООС отримають матеріальну допомогу до Дня святого Миколая. 103 дітей загиблих захисників отримають одноразову грошову допомогу в розмірі 10 тис. грн. Також виплати по 2 тис. грн отримають діти з інвалідністю, діти учасників бойових дій, які отримали інвалідність, діти бійців-добровольців та діти внутрішньо переміщених осіб-учасників АТО/ООС.

«По 10 тис. грн на «Подарунок від Тата» отримають діти загиблих та померлих захисників. Також виплату отримають діти з інвалідністю, у кого один із батьків є учасником АТО/ООС (65 дітей), діти учасників бойових дій на Сході України, які отримали інвалідність на війні (187 дітей) у розмірі 2 тис. грн. Виплату отримають діти бійців-добровольців, чий статус встановлено у порядку, визначеному Львівською обласною радою, у розмірі 2 тис. грн (14 дітей) та діти внутрішньо переміщених осіб-учасників АТО/ООС у розмірі 2 тис. грн (49 дітей)», – йдеться у повідомленні прес-служби ЛМР.

Загалом на ці виплати в міському бюджеті передбачили 1 млн 725 тис. грн.

Також для усіх дітей учасників бойових дій передбачено святкові заходи. Для дітей віком до 11 років 12 і 13 грудня буде організована «Майстерня святого Миколая» у Дитячій планеті на вул. Газовій, 30а. Старших дітей запрошують на «Святкову вечірку Миколая у Малевичі» 17 грудня. Діти захисників матимуть цікаву розважальну програму і подарунки.

Діти шкільного віку (до15 років) отримають запрошення в школі. Для діток, які відвідують дошкільні навчальні заклади, запрошення роздадуть у садочках. Учасники бойових дій на Сході України, чиї діти молодші 6 років і не відвідують ДНЗ, можуть отримати запрошення у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, що на вул. Пекарській, 41 до 11 грудня (при собі необхідно мати свідоцтво про народження дитини і посвідчення УБД).

Загалом у Львові зареєстровано понад 3 тис. дітей учасників АТО/ООС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук