До Львова на міжнародний Event Industry Forum з'їхалися представники 12 країн

До Львова на міжнародний Event Industry Forum з'їхалися представники 12 країн

Міжнародний Event Industry Forum відбувається у Львові вже втретє. Цього разу говоритимуть про те, куди рухається галузь та які виклики є сьогодні на цьому ринку.

«Це традиція, це є найбільший івент-вікенд в країні. Цього року практично 1,5 тисячі учасників у нас. Є гості з понад 12 країн», – розповів Денис Ринський, співорганізатор форуму.

Топ-тема цьогорічного форуму — зміна внутрішнього світу івентора задля зміни індустрії, а ще — якісний аналіз потреб клієнта. Такий підхід, кажуть організатори, піде на користь величезному ринку івентів.

«Коли сьогодні з цілої України кращі івентори приїхали, то ви повинні розуміти, що тих 2-3 дні в Україні нічого не робиться. Тобто всі є тут, думають, вчаться, якісь цікаві кейси розглядають», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Подія, кажуть організатори, ідеально пасує для Львова. У місті ж підкреслюють: івент-індустрія — це важливий інструмент для розвитку міста і країни.

«І ми працюючи в цій індустрії, я розумію, наскільки це є важливо для міста, не лише з точки зору економічного розвитку, а з точки зору доданої вартості, яку приносить івент-індустрія для нашого міста», – зазначив Андрій Павлів, директор «Львівського конференц-бюро».

Гасло форуму – «Змінюючи себе, будуємо галузь майбутнього!» Триватиме захід до 22 лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук