До рішення Ради ЄС про розширення санкцій проти РФ приєдналися ще чотири країни

СуспільствоАндрій Стець, 5 травня 20176880

Україна, Чорногорія, Албанія і Норвегія приєдналися до рішення Ради ЄС про продовження санкцій проти Російської Федерації, запроваджених у зв'язку з її агресією проти України.

Про це йдеться у декларації Високого представника Євросоюзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні від імені ЄС щодо приєднання деяких третіх країн до обмежувальних заходів у зв’язку з діями, що завдають шкоди або створюють загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

Могеріні нагадала, що 13 березня 2017 року Рада ЄС ухвалила рішення про продовження санкцій проти 150 осіб і 37 організацій до 15 вересня цього року через загрозу територіальної цілісності України. Зазначені заходи включають заморожування активів та заборону на в’їзд в країни-члени ЄС.

«Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, та країна Європейської асоціації вільної торгівлі, член Європейського економічного простору Норвегія, а також Україна приєдналися до рішення Ради (ЄС)», - йдеться у повідомленні.

Крім цього, у декларації сказано, що ці чотири країни зобов’язалися узгоджувати свою національну політику з рішенням Ради ЄС.

В свою чергу, в Євросоюзі заявили, що беруть до уваги це рішення та вітають його.

Нагадаємо, що Рада ЄС 13 березня продовжила санкції щодо 150 осіб та 37 організацій, причетних до дій, які загрожують територіальній цілісності України, її суверенітету та незалежності.

Санкції продовжено на півроку - до 15 вересня 2017 року. Запровадженні обмеження включають в себе заморожування рахунків і заборону на в'їзд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук