Інфраструктурні проекти львів'ян реалізують коштом громадського бюджету

До участі у програмі «Громадський бюджет Львова» можна зголоситися ще до 15 вересня

СуспільствоЮрій Герун, 9 вересня 2016, 20:20 529 0

Програма міської ради «Громадський бюджет Львова» на фінішній прямій. До 15 вересня львів’яни ще мають можливість зареєструвати проекти для участі в програмі Львівської міської ради «Громадський бюджет Львова». Місто готове виділити 16 мільйонів гривень на реалізацію ідей, запропонованих самими мешканцями.

Наразі таких проектів на сайті програми громадського бюджету близько 15. Більшість із них пов'язані зі спортом та відпочинком дітей. Це так звані малі проекти бюджетом до 200 тисяч гривень. Та є й серйозніші ― з бюджетом до трьох мільйонів.

Один із таких проектів ― реконструкція дитячого майданчика на вулиці Одеській. Зараз він у жалюгідному стані, тому ініціативні матусі вирішили не гаяти час і подати свій варіант облагородження. Склали кошторис та зібрали 25 підписів, згодом зареєстрували проект на сайті. Тепер в очікуванні результату.

«Більшість громадян зараз говорять, що зараз нічого не робиться, а тут от дівчина молодець робить справу. І я переконаний, що його відремонтують і буде краще для нашого мікрорайону і, зокрема, для міста», ― каже мешканець вулиці Одеської та батько трьох дітей Юрій.

«Якщо аналізувати, то їхній різновид дуже широкий: це і басейн, заміна вікон, облаштування зупинки, вуличні тренажери у парку. В кожної мікрогромади є свої ідеї щодо облаштування тої чи іншої території», – зазначив в.о. начальника управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

Вже у листопаді визначать переможців, за яких львів’яни віддадуть найбільше голосів на сайті проекту.

Нагадаємо, громадський бюджет, який також називають партисипативним або бюджетом участі, – своєрідний спосіб співпраці місцевої влади з мешканцями, коли жителі самі вирішують, як витратити частину муніципальних коштів. У Львові громадський бюджет реалізовують вперше.

Перший зареєстрований проект – створення спортивного майданчика з вуличними тренажерами на вул. Зубрівській на Сихові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук