«Духовна велич Львова» популяризуватиме у місті сімейне читання

У рамках реалізації проектів «Духовна велич Львова» та «Культурне місто» учасники конкурсу молодіжних проектів Lviv Young Project пропонують нову ініціативу, яка популяризує сімейне читання, українську літературу на книжковому ринку та залучить моральних та духовних авторитетів до промоції книг.

Така ідея виникла у студентів після прочитання низки досліджень, які вказують на те, що попри усі переваги читання – активацію роботи мозку, збільшення словникового запасу, розвиток уяви та вміння формулювати думки, – кількість людей, які часто читають книги, постійно зменшується, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Задля вирішення цієї проблеми, одним із аспектів якого є розвиток та підтримка духовно-культурних цінностей мешканців Львова, ініціативна група вирішила популяризувати читання української книги серед мешканців та гостей міста. 

«Наша команда найближчим часом буде організовувати фотовиставку під девізом «Ті, що читають». Головна ідея – зобразити процес читання людей різних суспільних категорій, довести, що читати – модно завжди і для всіх! Експозицію будемо розміщувати у кількох парках Львова. Усі охочі можуть долучитися та запропонувати свої роботи», – розповів координатор ініціативної групи Анастасія Бобеляк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук