Ефірну техніку ТРК «Львів» безкоштовно передадуть телеканалу Львівської облради

«Перший Західний» отримає техніку, якою раніше користувалась ТРК «Львів»

Ефірну техніку Львівської ОДА, яку адміністрація вилучить у ТРК «Львів», передадуть телеканалу «Перший Західний». Про це у коментарі ZAXID.NET повідомив начальник відділу інформації та поліграфії Львівської ОДА Володимир Трач.

Про вилучення техніки облдержадміністрації на суму 1,5 млн грн, якою безкоштовно користувалась ТРК «Львів», стало відомо 2 квітня. Як зазначили у Національній суспільній телерадіокомпанії України (НСТУ), Львівська ОДА не погодилась на пропозицію продати львівській філії чи передати у державну власність це обладнання.

Володимир Трач розповів ZAXID.NET, що після вилучення усієї техніки несправне обладнання спишуть, а решту передадуть телеканалу «Перший Західний».

«Ми укладемо з телеканалом угоду про безоплатне користування. Поки що про конкретний термін дії угоди сказати не можу, але попередньо передамо техніку на один рік. Серед обладнання є цифрова ефірна апаратна, обладнання для забезпечення сурдоперекладу і збереження архівних матеріалів тощо», - зазначив він.

ЛОДА передасть телевізійну техніку «Першому Західному» на безоплатній основі тому що, за словами Володимира Трача, облдержадміністрація як виконавичй орган не може отримувати кошти за послуги.

Зазначимо, що телеканал «Перший Західний» є комунальним підприємством Львівської обласної ради (юридична назва «Телекомпанія Львів-ТБ») та мовить з 2016 року.

З лютого цього року на «Першому Західному» виходить програма «Нота вітань» - яка є аналогом «Концерту вітань», яка виходила майже 40 років на телеканалі ТРК «Львів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук