Естонія вимагає від України негайно прибрати її з переліку країн-офшорів

СвітКатерина Чурилова, 26 січня 20183180
Раніше аналогічними рішеннями українського уряду обурювалися Латвія та Австрія

Прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас на зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом та міністром фінансів України Олександром Данилюком в Давосі заявив, що Естонію необхідно негайно видалити зі списку офшорів. Про це повідомляє Postimees.

«Зарахування Україною Естонії до так званого податкового раю – це помилка, що викликає жаль, її потрібно терміново виправити. Ця ситуація означає, що у естонських підприємств в Україні з'явилися додаткові обов'язки і вони від цього кожен день зазнають збитків. Це неприйнятна ситуація і Естонії потрібно стояти за своїх підприємців», – заявив Ратас.

Прем'єр-міністр зазначив, що жодна інша країна в світі не зараховує Естонію до списку офшорів.

«Естонія член Євросоюзу і Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) і наша податкова політика відповідає всім міжнародним вимогам і стандартам, в тому числі законами України», – зазначив він.

За словами Ратаса, прем'єр-міністр і міністр фінансів України підтвердили, що займаються цим питанням.

«Міністр фінансів пообіцяв вирішити ситуацію. Сподіваюся, що він зробить це по можливості швидко», – наголосив Ратас.

Як повідомлялось раніше, Естонія наполягає, що Україна помилково включила її у список офшорних зон.

«Європейська правда» пише, що також у Міністерстві фінансів Латвії вважають, що Україна безпідставно внесла їхню країну до списку офшорних юрисдикцій.

У травні 2015 року Україна внесла в список офшорних зон Австрію. Коли Відень пред'явив ноту, Австрію видалили зі списку.

27 грудня 2017 року український уряд схвалив рішення про внесення до списку офшорних зон 22 нових країн, серед яких були Естонія та Латвія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук