Facebook змінить принцип блокування контенту на своїх платформах

Марк Цукерберг каже, що блокувати будуть лише дійсно шкідливий контент

СвітАнна Журба, 2 лютого2940
Facebook змінить принцип блокування контенту на своїх платформах
фото Getty Images
Facebook відстоюватиме свої принципи, навіть якщо вони будуть непопулярними в суспільстві

Facebook буде відстоювати вільне вираження думки та шифрування, навіть якщо це спровокує негативну реакцію суспільства. Зокрема, компанія змінить принципи цензурування контенту та блокуватиме тільки той, який вважає дійсно шкідливим.

«Це новий підхід, і я думаю, що він розізлить багатьох людей. Але, чесно кажучи, попередній підхід також злив багатьох, тому спробуймо щось інакше», – сказав 31 січня під час саміту Silicon Slopes Tech співзасновник та гендиректор Facebook Марк Цукерберг, пише CNN.

За його словами, давньою метою компанії було не робити нічого, що б вважалося «занадто образливим», але зараз він змінює цей підхід з огляду на те, що він вважає надмірною цензурою.

«Усе частіше нас закликають цензурувати багато різного контенту, через що я відчуваю сильний дискомфорт», – сказав він, у той же час визнаючи відповідальність компанії за очищення своїх платформ від пов’язаного з тероризмом, експлуатацією дітей та підбурюванням до насильства контенту.

«Ми будемо прибирати дійсно шкідливий контент, але потрібно десь провести лінію», – додав Цукерберг.

Також він сказав, що Facebook продовжить боротьбу за шифрування – іншу річ, яка викликала в останні місяці суперечки. Так, Мін’юст США закликав Facebook відкласти шифрування на своїх платформах, натомість у компанії заявили, що таким чином захищають бізнес і особисту комунікацію від хакерів, а надання особливого доступу правоохоронцям до цих даних буде загрожувати нацбезпеці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук