Фахівці «Львівської Політехніки» займуться маршрутною мережею для Львова

Економіка17 лютого 20110

Існує попередня домовленість з фахівцями «Львівської Політехніки» про те, щоб ми розробили нову маршрутну мережу для Львова. Проте угода поки що не укладена, оскільки ще не завершився бюджетний процес в місті, не затверджено фінансування цього проекту.

Про це 16 лютого ZAXID.NET повідомив кандидат технічних наук, доцент кафедри систем автоматизованого проектування національного університету «Львівська Політехніка» Віталій Мазур.

В.Мазур повідомив ZAXID.NET , що кафедра має значний досвід у виконанні таких завдань. Останній приклад – розробка нової маршрутної мережі для Тернополя, яка нещодавно була затверджена виконкомом Тернопільської міської ради.

Науковець повідомив, що проведено попередню підготовку до здійснення проекту, а у межах розробки проекту Маршрутної мережі для Львова планується провести обстеження існуючої мережі, пасажиропотоків, провести анкетування пасажирів, водіїв, широке опитування громадськості для виявлення потребі і проблем у забезпечені громадським, пасажирським транспортом. Ця інформація буде зіставлятися з економічною доцільністю тих чи інших маршрутів.

Важливим завданням В.Мазур бачить складення маршрутів руху громадського транспорту з урахуванням оновлення та розширення парку комунального транспорту в межах підготовки Львова до Євро-2012.

«Для Львова має бути придбано 92 великогабаритні автобуси, загалом їх кількість має бути доведена до 106. Потім ще мають придбати 60 тролейбусів. Якщо тролейбусний парк просто оновиться, бо старі тролейбуси уже зношені і застарілі, то автобусний суттєво розшириться. Тим часом, у Львові є невелика кількість магістральних вулиць, якими безперешкодно може рухатися цей транспорт. Велике питання – організувати маршрути руху цих автобусів, щоб уникати дублювання маршрутів, не збільшувати загазованість тощо», - прокоментував науковець.

В.Мазур зазначив ZAXID.NET , що попередньо заплановано, що проект маршрутної мережі буде виготовлений до кінця березня, буде оприлюднений і винесений на громадське обговорення. Після врахування пропозицій громадськості його розглядатиме виконком.

Нагадаємо, за словами начальника відділу транспорту Львівської міської ради Івана Радя, лише після затвердження виконкомом нової маршрутної мережі буде можливе оголошення конкурсу з відбору перевізників для здійснення пасажирських перевезень у Львові, якого у місті не було з 2007 року.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук