Фестиваль короткого кіно і нетворкінг заради змін
Культура

Фестиваль короткого кіно і нетворкінг заради змін

Куди піти у Львові на тижні

Андрій Дрозда, 6 серпня 2018 601 0
фото Парк Культури/Facebook

На весь тиждень

11-й Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art

Від 6 по 12 серпня у Львові відбуватиметься 11 міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art. Впродовж 7 днів фестивалю відбудеться 20 кінопоказів, на яких глядачі побачать 127 фільмів. Темою цьогорічного Wiz-Art стануть суспільні явища, яких люди навмисно чи випадково не помічають.

У міжнародному конкурсі кінофестивалю візьмуть участь 16 фільмів з 13 країн світу. Претенденти змагатимуться за грошову винагороду – гран-прі, а також за відзнаки за найкращу режисуру та сценарій. У національному конкурсі змагатимуться 9 українських фільмів.

Центральною локацією фестивалю стане «Кінопалац» на вул. Театральній. Події також відбуватимуться у Центрі міської історії, Органному залі та на інших локаціях міста.

У понеділок фестиваль розпочнеться спеціальними показами урбаністичних фільмів, а у вівторок свій доробок демонструватимуть випускники кіношколи Wiz-Art. З повною програмою заходів можна ознайомитися на сайті кінофестивалю Wiz-Art.

6-12 серпня, «Кінопалац», вул. Театральна, 22 та інші локації міста

Виставка еко-плакатів «4-й блок»

Виставку еко-плакатів у Львові організувала міжнародна асоціація дизайнерів-графіків, що прагнуть вирішити екологічні проблеми засобами мистецтва. «4-й Блок» — це найбільший в Україні фестиваль еко-плаката спрямований на захист навколишнього середовища та залучення уваги до екопроблем.

За майже 30 років участь в ньому взяло понад 2000 учасників і учасниць з 76 країн світу. Колекція робіт фестивалю налічує тисячі плакатів, які безперечно зачіпають за «живе».

2 серпня - 2 вересня, ReZavod, вул. Заводська, 31

У понеділок

Вечірні кіносеанси на терасі Lviv Film Center

У львівському кіноцентрі на вул. Володимира Великого тривають кіносеанси під відкритим небом. У понеділок ввечері на даху кінотеатру можна провести романтичний вечір, переглянувши мелодраму «Клятва» та знамениту стрічку Мішеля Гондрі «Вічне сяйво чистого розуму». А в середу на вечірній терасі зберуться шанувальники серіалу «Гра престолів».

Кількість місць обмежена, тому потурбуйтеся про квитки.

6 серпня, 21:30, Lviv Film Center, вул. Володимира Великого, 14а

У вівторок

Вечірній рисунок в Медіатеці

У Першій львівській медіатеці кожен охочий зможе розвинути свої здібності до малювання. У вівторок там відбудуться вечірні заняття з рисунку. Учасники малюватимуть свої роботи з натури впродовж двох годин з перервами на відпочинок.

7 серпня, 19:00, Перша львівська медіатека, вул. Мулярська, 2а

У середу

Зустріч мандрівників: «Як не повбивати один одного і світ глянути»

Христина Жук і Тарас Стеник впродовж 10-ти місяців подорожували по Азії на велосипедах, літаках, поїздах, автобусах і стопом. За цей час мандрівники встигли відвідати 11 країн: Грузію, Азербайджан, Іран, М'янму, Таїланд, Лаос, Камбоджу, В'єтнам, Малайзію, Індонезію та Сінгапур.

На зустрічі у Lviv Travel Club мандрівники ділитимуться досвідом тривалих подорожей, розповідатимуть про конфузи та кумедні випадки в дорозі, а також про явище мандрівного волонтерства. Реєстрація на зустріч обов'язкова.

8 серпня, 19:30, Lviv Travel Club, вул. Лемківська, 15

Лекція про фільм Террі Гілліама «Імаджинаріум доктора Парнаса»

У середу в Першій львівській медіатеці продовжиться традиційний цикл кінолекцій.

Цього тижня йтиметься про фільм Террі Гілліама «Імаджинаріум доктора Парнаса». Стрічку називають «компендіумом» усіх попередніх робіт Гілліама. А ще саме у цьому фільмі зіграв свою останню роль Хіт Леджер. Отож послухати і поговрити буде про що.

8 серпня, 19:00, Перша львівська медіатека, вул. Мулярська, 2а

У четвер

5-та зустріч Lviv Networking: Change Makers

Зустрічі у форматі Networking: Change Makers не передбачають правил, розкладів і порядку денного. Йдеться про створення інтелектуального середовища для спілкування, обміну ідеями та досвідом, створення й запуску нових проектів та налагодження контактів у невимушеній атмосфері.

Отож кожен приходить на нетворкінг заради неформального спілкування з однодумцями та обміну ідеями. Організатори запрошують представників державного і громадського секторів, медіа та бізнесу, науки та культури.

9 серпня, 19:00, MolodoZeleno, Джерельна, 20

Зустрічі у форматі нетворкінг поширилися з Києва найбліьшими містами країни (фото The Ukrainians)

Концерт «Галантна музика»

Так званий «галантний» стиль у музиці став перехідним явищем від епохи бароко до класицизму. Іноді його порівнюють із рококо в живописі. У XVIII ст. твори Генделя та Вівальді, Куперена, Телемана і Перґолезі стають прозорішими за фактурою, а музика набуває більш легкого, чуттєвого характеру. Стилістика знайшла своє втілення й у неокласичних пошуках італійських і французьких композиторів у XX ст.

У Львові «галантну музику» виконуватиме академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» спільно з відомою органісткою Оленою Мацелюх.

9 серпня, 19:00, Львівська філармонія, вул. Чайковського, 7

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук