«Фіакр-Львів» стверджує, що має необхідну кількість автобусів

Наталія Зубрицька, 18 січня 201224398
«Фіакр-Львів» стверджує, що має необхідну кількість автобусів
Фото з віче проти нової транспортної схеми у Львові

ТзОВ «Фіакр» не бракує 40 автобусів для здійснення перевезень пасажирів у Львові.

Про це ZAXID.NET повідомили 18 січня у цій компанії.

«ТзОВ «Фіакр-Львів» заявляє, що підприємство працює у відповідності із умовами договору, який укладений між Львівською міською радою та підприємством за результатами конкурсу з визначення перевізника на автобусних маршрутах загального користування. ТзОВ «Фіакр-Львів» тільки у 2011 році закупило більше 20 нових автобусів, в тому числі десять – пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями – на загальну суму понад 7,5 млн», – зазначено у повідомленні. Компанія планує закупити також нові низькопідлогові автобуси великої пасажиромісткості.

«Вважаємо за потрібне також заявити про те, що окремі чиновники управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради, котрі здійснюють перевірку маршрутів міста Львова, мають упереджене ставлення до нашого підприємства, адже механізм перевірки роботи транспортних підприємств Львова залишається непрозорим… На підставі численних звернень львів’ян ми неодноразово зверталися з письмовими пропозиціями до управління транспорту та зв’язку ЛМР щодо внесення змін в схеми руху та графіків руху у маршрути, які обслуговує наше підприємство, однак нашої позиції до вчорашнього дня, 17 січня, не чули, нас відверто ігнорували», – зазначають на підприємстві.

Щодо інформації про брак транспортних засобів, у ТзОВ «Фіакр» наголошують, що за два тижні до проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника начальник та заступник управління транспорту Микола Жук та Андрій Білоус особисто з журналістами мали можливість пересвідчитися в готовності та наявності автотранспорту для перевезення львів’ян: «І тоді з їхнього боку ми не бачили жодних застережень чи зауважень. Станом на сьогодні підприємство має більше ніж 170 ліцензійних карток на перевезення, що відповідає тендерним вимогам та дозволяє  в повній мірі забезпечити обслуговування закріплених за нами маршрутів».

Крім того, щодо інформації про відношення депутата Львівської міської ради від ВО «Свобода» Євгена Білінського до ТзОВ «Фіакр-Львів», у ТзОВ підтверджують, що «він справді є одним із учасників» підприємства: «Однак його частка власності в підприємстві є незначною, тому він одноосібно не впливає на ухвалення рішень», – додають в ТзОВ «Фіакр-Львів».

Як інформував ZAXID.NET, вчора начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Микола Жук повідомив, що у компанії "Фіакр Львів" на обслуговування маршрутів у Львові не вийшов 21 автобус. «Ця компанія є лідером з недотримання умов конкурсу із перевезень», – додав чиновник.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що недобросовісне виконання умов перевізниками є однією із головних причин, чому є труднощі із впровадженням нової транспортної схеми у Львові. «Перевізники, які брали участь у тендері, не подали правдивої інформації. Компанія «Фіакр» заявила необхідну кількість машин, а виявилося, що 40 автобусів у них не вистачає. Це лише сьогодні на лінію не вийшов 21 автобус», – наголосив мер.

Нагадаємо вчора, 17 січня, у Львові пройшло віче проти транспортної схеми, яка діє у місті з 1 січня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 8

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Юра 18 січня 2012, 16:56

  так читаю. і після Лапікури доповнити нічим. Погоджуюсь на 100%

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Nyshchota Anastasiia 18 січня 2012, 16:03

  Повністю згідна з кожним словом. Люди позвикали, що маршрутка їде в 5 метрах від дому і 5 метрів коло роботи, і 10 метрів пройти - то з нас знущаються і нас принижують. Не там треба свій характер показувати. Де ж були всі ті активісти, коли ціну на проїзд піднімали? Чого ніхто мітингів не робив?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Лапікура 18 січня 2012, 14:42

  Ліцензія для чого? Вам потрібен відразу комерційний проект? Для власних (не комерційних) потреб ліцензії не треба. Маршрутне таксі відрізняється від міського автобуса тим, що маршртаксі їде за певним маршрутом та зупиняється на вимогу пасажирів. Автобус їде по маршруту та зупиняється в обладнаних для цього місцях (зупинках). Отже, напрошується ще одна віідмінність - розмір та пасажиромісткість. Покажіть мені хоч одну Газель, Дельфін (т.т.маршрутне таксі) яке не їздить на газу. Всі вони обладнанні газовою апаратурою.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук