ФІФА схвалила четверту заміну в футболі та ввела систему відеоповторів

СпортАндрій Стець, 3 березня 20188511
ФІФА схвалила четверту заміну в футболі та ввела систему відеоповторів
фото UA-Football
Заміну дозволено проводити в додатковий час матчу

ФІФА і Міжнародна рада футбольних федерацій (IFAB) схвалила введення четвертої заміни в футболі. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті IFAB.

Як повідомляється, заміну дозволено проводити в додатковий час матчу.

Головною причиною введення цього правила є турбота про здоров'я футболістів, оскільки додаткова заміна повинна знизити навантаження на гравців, а також додати самій грі тактичної гнучкості.

Раніше це правило було протестовано на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро в 2016 році. Подібні ситуації відбувалися в кубкових зустрічах Англії і Німеччини, і були схвалені Радою директорів.

Однак ще не вирішено, чи буде ця зміна стосуватися майбутнього чемпіонату Світу-2018. Очікується, що дане питання представники організації обговорять 16-го березня.

Крім цього, на сьогоднішньому засіданні IFAB ухвалила рішення щодо введення системи відеоповторів у правила футболу.

Також під час генерального засідання Міжнародної ради футбольних асоціацій було затверджено, що система відеоповторів (VAR) з сьогоднішнього дня включена у правила гри на постійній основі.

Для того, щоб включити VAR у правила футболу, організації знадобилося близько двох років, щоб протестувати систему. В ході тестування відеоповтори були доступні для використання майже в тисячі поєдинках. Система відеоповторів вперше була використана під час клубного чемпіонату світу-2016, який проходив в Японії з 8-го по 18 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук