Фірми-підрядники не встигають освоїти усіх коштів на ремонт доріг Львівщини

У цьому році на фінансування ремонту доріг у Львівській області виділили більше коштів, ніж спроможні освоїти фірми, що виграли тендери на виконання робіт.

Про це у понеділок, 24 листопада, заявив голова постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської обласної ради Михайло Задорожний.

«Є понад 50 млн грн з обласного бюджету, які були передбачені на ремонт. Додатково ми добрали ще 10 мільйонів. З державного бюджету у вигляді субвенції виділили 240 млн грн. На сьогодні 40% коштів профінансовано і освоєно. 60% не освоєно. Завжди бракувало, а сьогодні маємо надлишок і не можемо цих коштів освоїти», – наголосив Задорожний.

За його словами, кошти на ремонт доріг регулярно надходять із серпня. У червні-липні кошти не надходили.

Він зауважив, що коштів не встигають освоїти через брак техніки у підприємств, які виграли тендери. Задорожний висловив думку, що якби у фірм-підрядників була відповідна техніка, то ремонти уже б встигли завершити.

Сьогодні депутати планували заслухати звіт начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо стану виконання робіт на комунальних дорогах Львівщини. Однак ніхто із відомства на засідання не прийшов. Тому члени комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку 28 листопада поїдуть у райони, щоб оглянути стан виконання робіт. А на сесії Львівської облради вони вимагатимуть звіт від керівництва Служби автомобільних доріг.

«Ми вирішили зробити виїзний огляд відрізків доріг, які вже профінансовані та здані в експлуатацію чи можливо ще ремонтуються для того, щоб пересвідчитися в якості виконання робіт. Ми виїдемо в райони і дамо оцінку стану ремонту доріг».

Зазначимо, що відповідний звіт депутати профільної комісії хотіли заслухати на минулій сесії Львівської облради 18 листопада. Однак тоді також ніхто з представників Служби автомобільних доріг не з’явився. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук