Фірмовий магазин Roshen у Львові встановив нову вивіску згідно з правилами

ЕкономікаАК, 23 листопада 201561091
Фірмовий магазин Roshen у Львові встановив нову вивіску згідно з правилами
фото ZAXID.NET
Нова вивіска Roshen вставновлена з дотриманням існуючих правил

Перша у Львові фірмова крамниця кондитерської корпорації Roshen, що відкрилася у середині жовтня, змінила свою вивіску у відповідності до загальноміських правил, що стосуються встановлення рекламних конструкцій у центральній частині міста.

Нова вивіска на крамниці Roshen у центрі Львова з’явилася 23 листопада і повторює стиль оформлення сусідніх крамниць.

Нагадаємо, що відразу ж після відкриття нової  крамниці Roshen 13 жовтня очільниця управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко-Швець заявила, що вивіска встановлена з порушенням існуючих правил і без жодних погоджень з мерією.  Йшлося, зокрема, про те, що вивіска встановлена вище першого поверху і на спеціально змурованому дашку, що порушує цілісність архітектурного образу будинку. Мерія видала спеціальний припис, яким зобов’язала Roshen демонтувати вивіску і погодити її новий вигляд з управління охорони історичного середовища ЛМР.

5 листопада адміністрація Roshen добровільно демонтувала незаконну вивіску, а пізніше і демонтувала надбудований над входом дашок, на якому кріпилась назва крамниці. Певний час магазин залишався без вивіски, і у понеділок, 23 листопада, з’явилася нова вивіска, яка повторює стиль оформлення сусідніх крамниць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук