Фірташ хоче взятися за здійснення реформ в Україні

Економіка7 грудня 20101759

У Кабінеті міністрів України відбулась зустріч Голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні (СПО) Дмитра Фірташа, його перших заступників Дмитра Олійника та Олексія Мірошниченка з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим. Сторони обговорили стан і перспективи реалізації системних реформ, ініційованих Президентом України.

«Важливо, щоб у ході реформування країни у влади склався постійний конструктивний діалог з інститутами громадянського суспільства, і серед перших – з роботодавцями», – підкреслив Микола Азаров, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі ФРУ.

Глава Уряду призначив відповідальним за діалог з рухом роботодавців міністра Кабінету Міністрів України Анатолія Толстоухова.

Представники роботодавців, підприємства яких створюють понад дві третини валового національного продукту і які утримують більше половини робочих місць в Україні, схвально оцінили прийняття Податкового кодексу і в цілому курс системних реформ.

«Ми розуміємо, що ноша реформ дуже тяжка, але водночас чудово розуміємо, що не можна допустити банкрутства країни. Тому готові частину відповідальності за здійснення реформ брати на себе», – заявив Дмитро Фірташ. Говорячи про співпрацю з урядом, ми як роботодавці, перш за все, хотіли би бачити об’єднання наших зусиль, направлене на проведення основних економічних реформ: податкової, митної, пенсійної, регуляторної та адміністративної. В цьому ми готові максимально підтримувати уряд. Тому що як свідчить досвід розвинених країн – правильно проведені реформи – це конкурентоспроможній бізнес. А конкурентоспроможній бізнес – це заможна країна, – додав він.

Сторони домовились здійснювати моніторинг запровадження податкової реформи і здійснювати постійні консультації щодо необхідного коригування норм Податкового кодексу, яке визначиться практикою.

Прем’єр-міністр України також попросив роботодавців дати пропозиції щодо дерегуляції ведення бізнесу, ліквідації поборів за безглузді дозволи і погодження, щодо усунення корупції. Крім того Микола Азаров запропонував роботодавцям зробити аналіз того, підготовка яких фахівців у яких професіях і в якій кількості необхідна реальному сектору економіки сьогодні, і які професії будуть запитані у майбутньому.

В свою чергу роботодавці висловили готовність взяти участь у створенні та реалізації національної програми перекваліфікації та навчання дорослого населення, підпорядкованій потребам модернізації економіки.

Глава Уряду доручив включити представників сторони роботодавців у всі робочі групи, координаційні ради, які займаються і будуть займатися підготовкою та впровадженням реформ, вдосконаленням законодавства.

Також роботодавці будуть залучені до проведення бізнес-форумів, в яких ініціатором чи організатором виступає держава.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 9

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Львів 8 грудня 2010, 00:55

  су.ка він ***івська, та він вже обікрав усіх пенсіонерів на мільярди...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • 2 Михайло 8 грудня 2010, 00:23

  Ага, якраз... Фірташ сьогодні - "Вор в законє" (tm) - має дармовий газ та власні облгази, через котрі продаватиме тобі газ втридорога (готуй гаманця).

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Михайло 8 грудня 2010, 00:15

  А не можна цього патріота тримати подалі від України. Нехай допомагає якійсь іншій країні, бо нам і так тяжко від своїх. А чому не можна взяти його за одне місце, як Ходорковського в Росії, і запитати, про відкриття рахунків за кордоном, про сплату податків, про корупцію. Від націоналізації майна одного такого паразита суспільства коштів буде достатньо, щоб перекрити всі втрати від прийняття податкового кодексу.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук