Франція надала Україні 64 млн євро на відновлення системи водопостачання у Маріуполі

На виділені кошти у Маріуполі побудують фільтрувальні станції і оновлять застарілі мережі

У вівторок, 29 січня, уряд Франції виділив 64 млн євро кредиту на відновлення водопостачання у Маріуполі. Про це повідомляє прес-служба українського Кабміну.

Зазначається, що Франція надає кредитні кошти на 30 років з 10-річним пільговим періодом і зі ставкою 0,08% річних. На виділені кошти у Маріуполі будуть побудовані фільтрувальні станції, водозабори, фахівці оновлять застарілі мережі, запровадять нові форми управління водними ресурсами міста.

Зазначається, що виділена Францією сума складає близько 65% вартості проекту. Решту фінансування буде забезпечено з інших джерел.

Варто зазначити, що обстріли бойовиків фільтрувальної станції Южнодонбаського водогону, з якого здійснюється водопостачання Маріуполя, призводять до її раптових зупинок. У таких випадках водопостачання півмільйонного міста здійснюється з єдиного запасного резервуара – Старокримського водосховища на річці Кальчик. Проте вода там не є придатною для пиття. Окрім того, частина інфраструктури КП, яке займається водопостачанням Маріуполя, розташована на окупованій території.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук