«Французька весна» у Львові стартувала показом екобренду Ізабель Таш
Цього року вона відкривалась разом з Lviv Fashion Week
До теми
У музейно-культурному комплексі «Львіварня» 20 березня одночасно стартували Lviv Fashion Week та XVI фестиваль «Французька весна».
Відкрились відразу дві події показом Isagus Extroversions, франко-швейцарського екобренду, створеного Ізабель Таш.
Ізабель – французька художниця та скульпторка, яка останнім часом живе у Києві. Модні покази Isagus – це скоріше перформанси, а не модні дефіле. Ізабель була запрошена на декілька тижнів моди як спеціальна гостя і дизайнерка, що працює в екологічному напрямі, але сама вона вважає себе художницею, яка висловлює свої почуття та думки через нестандартні сукні та інсталяції.
Усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleКожна сукня, яку вона представляє, має своє ім'я, розповідь, повідомлення та концепцію: про планету, вкрадене дитинство, торгівлю людьми, етнічні відмінності, традиції предків, а також проблем закону США про зброю чи насильства в цілому. Концепція Extroversions повертає естетичну цінність об'єктам, які були відкинуті.
Вона створює негламурні сукні з речей, які є небажаними або вважаються вже не корисними, а також з незвичних матеріалів – газет, політичних плакатів, голів ляльок, курячого пір'я, рукавичок, взуття, органічних матеріалів, пластикових обгорток тощо, шукаючи красу в смітті та буденних речах. Isagus Extroversions поєднуює моду та актуальне мистецтво.
Також 21 березня художниця прочитає лекцію «Планета-Екологія-Мода» у рамках освітньої програми Lviv Fashion Week.