«Французька весна» у Львові стартувала показом екобренду Ізабель Таш

Цього року вона відкривалась разом з Lviv Fashion Week

КультураК.С., 21 березня 20194220
Isagus Extroversions – негламурні сукні з речей, які є небажаними або вважаються вже не корисними

У музейно-культурному комплексі «Львіварня» 20 березня одночасно стартували Lviv Fashion Week та XVI фестиваль «Французька весна».

Відкрились відразу дві події показом Isagus Extroversions, франко-швейцарського екобренду, створеного Ізабель Таш.

Ізабель – французька художниця та скульпторка, яка останнім часом живе у Києві. Модні покази Isagus – це скоріше перформанси, а не модні дефіле. Ізабель була запрошена на декілька тижнів моди як спеціальна гостя і дизайнерка, що працює в екологічному напрямі, але сама вона вважає себе художницею, яка висловлює свої почуття та думки через нестандартні сукні та інсталяції.

Усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET

Кожна сукня, яку вона представляє, має своє ім'я, розповідь, повідомлення та концепцію: про планету, вкрадене дитинство, торгівлю людьми, етнічні відмінності, традиції предків, а також проблем закону США про зброю чи насильства в цілому. Концепція Extroversions повертає естетичну цінність об'єктам, які були відкинуті.

Вона створює негламурні сукні з речей, які є небажаними або вважаються вже не корисними, а також з незвичних матеріалів – газет, політичних плакатів, голів ляльок, курячого пір'я, рукавичок, взуття, органічних матеріалів, пластикових обгорток тощо, шукаючи красу в смітті та буденних речах. Isagus Extroversions поєднуює моду та актуальне мистецтво.

Також 21 березня художниця прочитає лекцію «Планета-Екологія-Мода» у рамках освітньої програми Lviv Fashion Week.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук