Генпрокуратура допустить прокурорів Гаазького суду до справ про злочини на Майдані

Злочини на Майдані є частиною ланцюга злочинів, що призвели до агресивної війни РФ

У Генпрокуратуру прибула делегація Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду

Генеральна прокуратура України допустить представників Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду у Гаазі (МКС) до справ про злочини на Євромайдані і російську агресію. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Ми дійшли спільної думки про те, що злочини на Майдані є частиною ланцюга злочинів, що призвели до агресивної війни РФ і підтримануваних нею сепаратистів проти України», – повідомив генпрокурор.

За його словами, делегації Офісу прокурора МКС була надана інформація про російських політичних та військових керівників, дії яких мають отримати оцінку щодо скоєння на території нашої держави злочинів проти людяності та воєнних злочинів.

«Ми домовилися посилити співпрацю не тільки в обміні інформацією, але і в допуску працівників МКС до матеріалів проваджень ГПУ щодо злочинів, вчинених стосовно учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності, а також пов’язаних з військовою агресією РФ на сході України та у Криму», – повідомив Луценко.

Нагадаємо, 5 жовтня адвокати Небесної сотні передали у Міжнародний кримінальний суд нові матеріали, що містять докази системності та спланованості дій влади у придушенні протестів під час Євромайдану наприкінці 2013 - початку 2014 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук