Генпрокуратура оприлюднила анкети доброчесності прокурорів

Генпрокуратура оприлюднила анкети доброчесності прокурорів
фото УНІАН
У деклараціях зокрема вказано, ще прокурори не вчиняли корупційних дій

Генпрокуратура оприлюднила анкети доброчесності, які Юрій Луценко запровадив для працівників ГПУ. З документами можна ознайомитися на сайті Генпрокуратури.

«Неправдиво вказана інформація в декларації доброчесності прокурорів буде приводом для притягнення до дисциплінарної відповідальності або звільнення з посад або з органів прокуратури загалом», - написала прес-секретар генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

Сарган зазначила, що Луценко також заповнив анкету доброчесності і опублікувала відповідні фото.

Фото Лариси Сарган

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко 16 червня видав наказ про проходження перевірки на доброчесність усіх прокурорів регіональних та місцевих прокуратур.

В анкеті доброчесності прокурори повинні підтвердити, що не скоювали дій, які ганьблять звання; що своєчасно заповнили декларацію про доходи; що їхній рівень життя відповідає отриманим доходам; що не скоювали корупційного правопорушення; що публічно не критикували інших посадових осіб; що дотримуються присяги працівника прокуратури; що не підпадають під люстрацію.

У випадку отримання інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) претензій, викладених прокурором в анкеті, підрозділ внутрішньої безпеки в десятиденний термін з дати її отримання має повідомити відповідного керівника прокуратури про необхідність призначення службового розслідування. Той в семиденний термін повинен призначити розслідування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук