Набув чинності наказ Луценка про таємні перевірки прокурорів

СуспільствоАндрій Стець, 29 червня 201620490
Набув чинності наказ Луценка про таємні перевірки прокурорів
Генеральний прокурор України Юрій Луценко

Наказ генерального прокурора Юрія Луценка про таємні перевірки доброчесності прокурорів набув чинності. Наказ видали 16 червня і зареєстрували в Мін'юсті наступного дня, йдеться у повідомленні ГПУ на сторінці відомства у Facebook.

Згідно із наказом, який доступний на сайті Генпрокуратури, прокурори ГПУ, регіональних і місцевих прокуратур і слідчих органів прокуратури повинні подати анкету доброчесності прокурора протягом 30 календарних днів після набуття чинності цього наказу.

В анкеті доброчесності прокурори повинні підтвердити, що не скоювали дій, які ганьблять звання; що своєчасно заповнили декларацію про доходи; що їхній рівень життя відповідає отриманим доходам; що не скоювали корупційного правопорушення; що публічно не критикували інших посадових осіб; що дотримуються присяги працівника прокуратури; що не підпадають під люстрацію.

У випадку отримання інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) претензій, викладених прокурором в анкеті, підрозділ внутрішньої безпеки в десятиденний термін з дати її отримання має повідомити відповідного керівника прокуратури про необхідність призначення службового розслідування. Той в семиденний термін повинен призначити розслідування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук